Seven nieuws | Het competitie programma is ook bekend

We blijven natuurlijk in 2018 ook gewoon lekker knallen in de zaal. Hieronder het voorlopige programma:

Wed. nr. Datum Aanvang Thuis team Uit team Accommodatie naam
3952 17-1-2018 21:00 LSVV’70 3 Sevenstars 2 Geest, de (Warmond)
4276 22-1-2018 21:00 Sevenstars 3 Haz. Boys 1 Oosterpoort (Zoetermeer)
4158 22-1-2018 21:00 Sevenstars 4 Schipluiden 2 Veur, de (Zoetermeer)
4273 22-1-2018 20:00 Sevenstars 5 Meiteam 1 Oosterpoort (Zoetermeer)
4132 22-1-2018 19:00 Stompwijk 2 Sevenstars 2 Meerhorst (Stompwijk)
4331 29-1-2018 21:00 RKAVV 2 Sevenstars 5 Kastelenring-hal (Leidschendam)
4508 29-1-2018 20:00 Sevenstars 2 LSVV’70 2 Veur, de (Zoetermeer)
4320 31-1-2018 21:30 LSVV’70 4 Sevenstars 3 3-Oktoberhal (Leiden)
4448 31-1-2018 21:00 Wateringse Veld GONA 1 Sevenstars 4 Schilp, de (Rijswijk)
4710 5-2-2018 21:00 ADIO 1 Sevenstars 5 Veur, de (Zoetermeer)
4537 5-2-2018 19:00 Sevenstars 2 RKAVV 1 Oosterpoort (Zoetermeer)
4593 5-2-2018 20:00 Sevenstars 4 zvv Den Haag 11 Oosterpoort (Zoetermeer)
4698 9-2-2018 20:00 Wateringse Veld GONA 2 Sevenstars 3 Leidschenveen (Den Haag)
4859 12-2-2018 19:00 SJZ 1 Sevenstars 2 Klaverhal (Zoeterwoude)
4914 12-2-2018 20:00 Sevenstars 3 Lugdunum 6 Oosterpoort (Zoetermeer)
4911 12-2-2018 19:00 Sevenstars 5 Stompwijk 4 Oosterpoort (Zoetermeer)
4783 16-2-2018 21:00 Stanga 6 Sevenstars 4 Hoge Veld (Den Haag)
5089 19-2-2018 21:00 SJZ 4 Sevenstars 5 Klaverhal (Zoeterwoude)
4972 19-2-2018 19:00 Sevenstars 2 SJZ 2 Veur, de (Zoetermeer)
5028 19-2-2018 20:00 Sevenstars 4 Westlandia 2 Veur, de (Zoetermeer)
5074 21-2-2018 22:00 Stanga 5 Sevenstars 3 Hoge Veld (Den Haag)
3696 26-2-2018 20:00 Sevenstars 3 zvv Den Haag 8 Veur, de (Zoetermeer)
3578 26-2-2018 19:00 Sevenstars 4 Zwarte Pijl 3 Veur, de (Zoetermeer)
3693 26-2-2018 21:00 Sevenstars 5 Woubrugge 2 Oosterpoort (Zoetermeer)
3631 26-2-2018 20:00 zvv Den Haag 6 Sevenstars 2 Houtrust (Den Haag)

High school zaalvoetbal U15 competitie

High school zaalvoetbal U15 competitie:

ONC Clauslaan heeft vorig seizoen gewonnen. Gaat uw school het dit jaar winnen?
Starten op 12 november!

Teams

Er kunnen max. 10 teams inschrijven. (vol is vol)
Teams vertegenwoordigen hun wijk of hun school.
Elk team bestaat uit minimaal 7 deelnemers en max. 10 deelnemers.

Speeltijd

Elk team speelt om de week een wedstrijd van 2 x 20 min in sporthal de Veur.

Wedstrijddag

Wedstrijden vinden plaats op dinsdagmiddag tussen 16.00 en 18.00. November t/m april

Doelgroep

Gericht op de jongeren tussen 12 en 15 jaar oud.

Scheidsrechter

Alle wedstrijden staan onder leiding van KNVB scheidsrechters.

Kosten

Kosten zijn € 27,50 (7 t/m 9 deelnemers) per deelnemer of € 250 (10 deelnemers) per team voor de hele competitie.

Tenue

Alle teams ontvangen een wedstrijdtenue om in te spelen

Verzekering

Alle spelers zijn verzekerd tijdens de wedstrijden

Coach

Elk team heeft een coach/ team leider (18+) nodig tijdens de wedstrijden

KNVB selectie

Elk deelnemer maakt kans om geselecteerd te worden door de KNVB west 2 selectie

Winnaar (School)

Winnaar mag deelnemen aan NK Voortgezet Onderwijsscholen

Inschrijven

Inschrijven kan tot uiterlijk: vrijdag 18 okt.
Pasfoto, akkoord ouders, kopie legitimatiebewijs, contributiebedrag

Training

Elk team ontvangt 1-2 training op aanvraag op eigen locatie

Contact

Voor vragen of inschrijvingen kunt u mailen naar: j.l.da.costa-gomez@zoetermeer.nl