Seven nieuws | Het competitie programma is ook bekend

We blijven natuurlijk in 2018 ook gewoon lekker knallen in de zaal. Hieronder het voorlopige programma:

Wed. nr. Datum Aanvang Thuis team Uit team Accommodatie naam
3952 17-1-2018 21:00 LSVV’70 3 Sevenstars 2 Geest, de (Warmond)
4276 22-1-2018 21:00 Sevenstars 3 Haz. Boys 1 Oosterpoort (Zoetermeer)
4158 22-1-2018 21:00 Sevenstars 4 Schipluiden 2 Veur, de (Zoetermeer)
4273 22-1-2018 20:00 Sevenstars 5 Meiteam 1 Oosterpoort (Zoetermeer)
4132 22-1-2018 19:00 Stompwijk 2 Sevenstars 2 Meerhorst (Stompwijk)
4331 29-1-2018 21:00 RKAVV 2 Sevenstars 5 Kastelenring-hal (Leidschendam)
4508 29-1-2018 20:00 Sevenstars 2 LSVV’70 2 Veur, de (Zoetermeer)
4320 31-1-2018 21:30 LSVV’70 4 Sevenstars 3 3-Oktoberhal (Leiden)
4448 31-1-2018 21:00 Wateringse Veld GONA 1 Sevenstars 4 Schilp, de (Rijswijk)
4710 5-2-2018 21:00 ADIO 1 Sevenstars 5 Veur, de (Zoetermeer)
4537 5-2-2018 19:00 Sevenstars 2 RKAVV 1 Oosterpoort (Zoetermeer)
4593 5-2-2018 20:00 Sevenstars 4 zvv Den Haag 11 Oosterpoort (Zoetermeer)
4698 9-2-2018 20:00 Wateringse Veld GONA 2 Sevenstars 3 Leidschenveen (Den Haag)
4859 12-2-2018 19:00 SJZ 1 Sevenstars 2 Klaverhal (Zoeterwoude)
4914 12-2-2018 20:00 Sevenstars 3 Lugdunum 6 Oosterpoort (Zoetermeer)
4911 12-2-2018 19:00 Sevenstars 5 Stompwijk 4 Oosterpoort (Zoetermeer)
4783 16-2-2018 21:00 Stanga 6 Sevenstars 4 Hoge Veld (Den Haag)
5089 19-2-2018 21:00 SJZ 4 Sevenstars 5 Klaverhal (Zoeterwoude)
4972 19-2-2018 19:00 Sevenstars 2 SJZ 2 Veur, de (Zoetermeer)
5028 19-2-2018 20:00 Sevenstars 4 Westlandia 2 Veur, de (Zoetermeer)
5074 21-2-2018 22:00 Stanga 5 Sevenstars 3 Hoge Veld (Den Haag)
3696 26-2-2018 20:00 Sevenstars 3 zvv Den Haag 8 Veur, de (Zoetermeer)
3578 26-2-2018 19:00 Sevenstars 4 Zwarte Pijl 3 Veur, de (Zoetermeer)
3693 26-2-2018 21:00 Sevenstars 5 Woubrugge 2 Oosterpoort (Zoetermeer)
3631 26-2-2018 20:00 zvv Den Haag 6 Sevenstars 2 Houtrust (Den Haag)

Sevennieuws | Het nieuw speelschema

Hieronder het speelprogramma voor de komende twee maanden en alle wedstrijden worden gespeeld in Sporthal “Het Oostpunt”, Hodenpijlstraat 12.

Datum Tijd  Team 1 Team 2 
10.01.2018 17.00-18.00 Buytenwegh Seghwaert
10.01.2018 18.00-19.00 Oosterheem Meerzicht
17.01.2018 (OB) 17.00-18.00 ONC 1 ONC 2
17.01.2018 (OB) 18.00-19.00 ONC 3 Sevenstars
24.01.2018 17.00-18.00 ONC Seghwaert
24.01.2018 18.00-19.00 Meerzicht Buytenwegh
31.01.2018 (OB) 17.00-18.00 ONC 2 Sevenstars
31.01.2018 (OB) 18.00-19.00 ONC 1 ONC 3
07.02.2018 17.00-18.00 ONC Oosterheem
07.02.2018 18.00-19.00 Seghwaert Meerzicht
14.02.2018 (OB) 17.00-18.00 Sevenstars ONC 1
14.02.2018 (OB) 18.00-19.00 ONC 2 ONC 3
21.02.2018 17.00-18.00 Buytenwegh ONC
21.02.2018 18.00-19.00 Seghwaert Oosterheem
28.02.2018 17.00-18.00 Meerzicht ONC
28.02.2018 18.00-19.00 Oosterheem Buytenwegh

Let op: OB = OnderBouw

Het tussenklassement van het jeugdvoetbal

We hebben voor julile weer een tussenklassement van het jeugdvoetbal. Bekijk hoe jou team er voor staat:

 

Poule 1
Team GS GW GL VL PNT DPV DPT
Stichting on Time 6 5 0 1 15 39 19
Sevenstars ONC 1 5 3 1 1 10 29 19
Pleyzier College 5 2 0 3 6 27 29
Sevenstars ONC 2 4 1 1 2 4 17 21
Soccerstars 4 0 0 4 0 7 33
 –
Poule 2
Team GS GW GL VL PNT DPV DPT
Stedelijk College 5 5 0 0 15 42 12
Meerzicht 2 4 4 0 1 12 38 25
Meerzicht 1 5 1 1 3 4 21 27
Oosterheem 3 1 0 2 3 17 25
Buytenwegh 5 0 1 4 1 21 46
 –
Meisjes zaalvoetbal
Stedelijk College – ONC 6-7

De tussenklassementen van het jeugdzaalvoetbal

Er zijn van weer genoeg wedstrijden gespeeld met daarin veel doelpunten van grote klassen gescoord. Hieronder de klassementen per poule:

 

Poule 1
Team G W G V Punt   V T
Stichting on Time 3 3 0 0 9 22 11
Sevenstars ONC 1 2 2 0 0 6 20 3
Sevenstars ONC 2 2 1 0 1 3 11 7
Soccerstars 2 0 0 2 0 3 19
Plezier College 3 0 0 3 0 9 26
Poule  2
Team G W G V Punt V T
Meerzicht 2 3 3 0 0 9 22 10
Stedelijk College 2 2 0 0 6 9 3
Buytenwegh 2 0 1 1 1 9 10
Meerzicht 1 3 0 1 2 1 11 16
Oosterheem 1 0 0 1 0 4 12
Meisjes zaalvoetbal
Stedelijk College  – ONC 6-7